אם יש לך נערה מתבגרת בבית?
שלאחרונה קצת יותר מתקשה מהשינויים שהיא חווה, יותר עצבנית, מסתגרת, לא מוצאת עצמה בין מחויבויות לימודים, פעילויות חברתיות וזמן פנאי.


תני לה לקרוא את החלק הבא, רק לפני כן אספר לך שאני עוסקת ביוגה כבר 15 שנים, במהלך השנים הללו תירגלתי עם נשים בכל שלבי החיים ולמדתי כמה השלב זה בחיי האישה הוא כה קריטי לעיצוב אישיותה, יוגה מאפשרת ועוזרת למצוא את התשובות מבפנים ובימים אלו שאנו מוקפות במידע חיצוניאין סופי, הקול הפנימי המחוזק חשוב כל כך לבניית האישה הצעירה שהיא יכולה להיות

והחלק הבא הוא עבורה:

הגעת לשלב הזה בחיים בין ילדות לנשיות.
הגוף שלך מתחיל להתשנות המערכת ההורמונלית שלך בהתעוררות, מה שמייצר שינויים בגוף שהם בסיס להיותך אישה צעירה, השינויים האלו משפיעים לא רק על הגוף הפיזי שלך אלא גם על הגוף הרגשי.

את מתחילה להבין ולהגדיר את הזהות שלך בעולם, תוך שאת מנסה ליצור את הניתוק הטבעי מעולמם של המבוגרים שסביבך, את רוצה להיות עצמאית וגדולה אך עדיין להרגיש הילדה הקטנה ובין שני אלו את
מתנדנדת ומשתנה.
מבחינה רגשית גם כאן את מרגישה תנודות ושינויים, שבאים לידי ביטוי במצבי רוח משתנים מרגע אחד לשני
ברגע אחד שמחה ומאושרת וברגע אחר עצובה ומוטרדת מכל העולם.

משום שדווקא בגיל הזה את זקוקה יותר מכל להכוונה, הכוונה פנימית מיטיבה, שנכונה לך., תוכלי לעשות את כל הדברים הבאים:

 • שיפור היציבה, חיזוק וחיטוב הגוף
  תרגול היוגה יחזק, יגמיש את גופך ויאפשר לך התנסות חווייתית מאתגרת. תלמדי מהי החשיבות הרבה של מערכת השרירים העמוקים בייצוב הגוף ובייצוב פנימי ואלה יעזרו לך להפוך לנערה חזקה, זקופה ויציבה.
 • חיזוק הביטחון והדימוי העצמי
  בתרגול תקבלי כלים להקשיב וללמוד טוב יותר את עצמך. לקבל ולהבין מה הכי נכון וטוב בשבילך. לבטוח בעצמך. לכבד, לאהוב את גופך ולהנות מהיופי הייחודי לך.
 • הקלה בתופעות הקשורות למחזור החודשי
  דרך תרגול היוגה המיוחדת הזו תלמדי להיות קשובה לשינויים העוברים עליך במהלך החודש ולהתאים את חייך לשינויים חשובים אלה. הקשב ימנע ממך תחושות של תשישות, עצבנות לפני ימי הווסת ויקל על כאבים.
 • מציאת הכוחות והעוצמה בתוכך
  תרגול ממוקד ומדויק בונה מרכז פנימי ברור, יציב ומאוזן יותר. מרכז שיאפשר לך למצוא בתוכך את העוצמות, הכוחות והמשאבים שלך ולמנף אתם לעשייה פורייה וליצירת קשרים חברתיים.
 • הפגת מתח ושיפור הריכוז
  עבודות, מבחנים, ומטלות בביה"ס ובבית. אלה יוצרים אי-שקט, מתח, עצבנות וחוסר ריכוז. תרגול קונדליני יוגה משפיע על התודעה, מרגיע, ממקד וממלא באנרגיה.
 • הרגלים בריאים
  תקבלי כלים משמעותיים למודעות ויצירת אורח חיים בריא יותר המשלב פעילות גופנית, תזונה בריאה וחשיבה חיובית.

קונדליני יוגה לנערות

יוגה לנערות:
כל יום ראשון בשעה 17:00 בפז פילאטיס, רקפת
כל יום חמישי בשעה 17:00 בסטודיו Baila הכבאי 8, כרמיאל

עלויות:
שיעור בודד 70 ש"ח 90 דקות
חודש (תרגול חד שבועי) 200 ש"ח 90 דקות
חודש (תרגול דו שבועי) 350 ש"ח 90 דקות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד מהבלוג

בלוג
Miriam@admin

אם יש לך נערה מתבגרת בבית?שלאחרונה קצת יותר מתקשה מהשינויים שהיא חווה, יותר עצבנית, מסתגרת, לא מוצאת עצמה בין מחויבויות לימודים, פעילויות חברתיות וזמן פנאי.

לפוסט המלא »
בלוג
Miriam@admin

מה קורה לנו שחורף וקררררר?

קודם כל הגוף יחפש דרך לעלות את הטמפרטורה.באמצעות אנרגיה מחממת, זמינה ומהירה. תזונה מיטיבה, פעילות גופנית ושינה טובה הם הדברים הבסיסיים ביותר שיגרמו לנו להרגיש

לפוסט המלא »
להתחיל בשיחה
💬 היי, איך אפשר לעזור?
שלום 👋
אשמח לענות על כל שאלה
דילוג לתוכן